Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq Empty
MesajKonu: Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq   Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq EmptyPerş. 11 Haz. 2009 - 2:36

slm
arkadaşlar sizlere veritananını yedek alma ve smf forum sayfanızı başka
hosta nasıl taşıyacağınız hakkında bilgilendireceğim.(ben denedim diğer
konuda verdiğim db ile süper Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq Biggrin)

Hosting şirketinizle anlaşamadınız veya
kapandı veya ücretsiz hosattan ücretli hosta geçeceksiniz , yada olduda
bi talihsizlik oldu siteniz hacklendi aynı benm bugün basıma geldigi gibi Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq Smile)Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq Trajikomik yada silindi yada hazır bir veri tabanı elinize geçti..vs örneklerle size yardımcı olamaya çalışacam şimdi.

ilk önce mevcut olan forum sitemizdeki database nin yedeğini alalım

Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 970x676 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq 82080155zg3

sonra kendimize sıfırdan birtane smf forum ve database ( veridosyası, sql) kuruyoruz.

Daha sonra Elimizde bulunan yedek database (veridosyası sql) dosyasını normal bir dosya yükler gibi hostumuza upluad edelim.

ister ftp ile isterseniz normal şekilde dosyanızı upload edebilirsiniz.

kurulum için gerekli olan php dosyasını indirin
TIKLA İNDİR

Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq 64622597il3

Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 983x651 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq 91595405pr5

Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 969x580 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq 36483857ks5

Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 803x611 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq 60056808bf0

Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 655x687 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq 93151951om8

alıntıdır

Smf Veri Tabanı (sql) Yedek Alma Ve Forum Taşıma (resimli Anlatım), Başka smf sq
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-