Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Empty
MesajKonu: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptySalı 29 Tem. 2008 - 14:39

youtube için..
tıkla indir

Uzun süreli training çalışmalarımın ürünü olan bu tutorialı, oyuna bir nebze daha renk katmak isteyen sizler için tamamlamış bulunuyorum.

Öncelikle hareketleri düz yazıyla anlatmanın zor olacağını düşündüğümden tutorialı videolu yapmanın daha uygun olacağını düşündüm.Hareketleri mümkün olduğunca ayrıntılı ve anlaşılır sunmaya çalışacağım.
Burada anlatacağım tüm hareketleri ilk olarak Practice Mode’da uygulamanız daha sağlıklı olacaktır.

Lafı fazla uzatmadan hareketlere geçmek istiyorum.Bu tutorial yeni bulduğum birkaç hareket dışında sizlerin de bildiği eski birtakım hareketleri içeriyor.

Marsilya Ruleti (360 Spin)

> İlk hareketimiz Marsilya Ruleti olsun.
Sağ ok tuşuyla düz bir şekilde giderken(E’ye basmadan) bir taraftan da elimizi shifte yaslıyoruz ve hareketin sonuna kadar elimizi çekmiyoruz.Daha sonra elimizi sağ ok tuşundan çekip sırasıyla net ve seri bir şekilde; sol,aşağı ve tekrar sağ yapıyoruz.Bu tuşlara basarken birine basarken diğerine basmamak en önemli ve ana unsur.Büyük ihtimal bu harekette çok fazla sorun yaşamayacaksınız.Birazcık teknik olan her oyuncu yapabilir.

Marsilya Ruleti (360 Spin) : youtube.com/watch?v=85RbSRS2tUg

Videodaki David Villa Hareketi

>Gelelim daha zor ama çok daha güzel olan videodaki meşhur David Villa hareketine.Yine practice mode’da fakat bu hareketi alışana kadar düz değilde Video 1’deki gibi bir kanattan diğerine doğru giderken yapmanız tuşları kullanmanız açısından daha olumlu olacaktır.Şimdi Video-1’deki gibi gidiyoruz düz bir şekilde.Elimizi shifte yaslıyoruz ve yine hareketin sonuna kadar çekmiyoruz.Hareket 3 aşamadan meydana geliyor.İlk olarak elimizi yukarı tuşundan çekiyoruz fakat shiftten çekmiyoruz.Biraz bekledikten sonra Video 2’deki gibi oyuncu yavaşlamaya başlayacaktır.Yeteri kadar bekledikten sonra –elimizi hala shiftte unutmayalım- sırasıyla net ve seri bir şekilde sol,aşağı ve sağa basıyoruz.Video 3’teki durum meydana gelmiş olacak.Şimdilik shifti bırakabiliriz.Bu hareketi yaptıktan sonra oyuncu topu hangi yöne doğru atmışsa shiftle birlikte o yönün zıttı ok yönüne basarsanız video 4’teki durum meydana gelecek.Tekrar sihfte basık tutup o yönün de zıttına basarsanız tekrar üstten aynı tarafa geçirecektir(Video 5).Bunların hepsini düzenli bir şekilde yaptıktan sonra Video 6’daki gibi isteğinize göre şutta çekebilirsiniz.Bu hareketi Marsilya Ruleti’ne oranla daha teknik oyuncular yapabiliyor(Rooney,C.Ronaldo,Ronaldinho ilk gördüklerim)

Video-1 : youtube.com/watch?v=f_iJex7U47k
Video-2 : youtube.com/watch?v=lpOzg2AWUAM
Video-3 : youtube.com/watch?v=npqJhuvF7nU
Video-4 : youtube.com/watch?v=2RTAjOrSPZQ
Video-5 : youtube.com/watch?v=RHVV4AKnJrM
Video-6 : youtube.com/watch?v=fW7mmfWhnEw
Hareketin Tamamı : youtube.com/watch?v=eRF2YxXZ4Ng

Flip-Flap !

>Hareketi bilmeyen yoktur heralde.Oyunda bu tadı yaşamak içinse maalesef sadece Ronaldinho’yu almamız gerekiyor .Neyse Practice Mode’da Barca’yı aldık mı hepimiz.Şimdi Video-7 deki gibi yine bir kanattan bir diğerine doğru sürüyoruz topu.Elimiz yine shifte yapışık vaziyette.Aynı zamanda aşağı ok tuşuna da…Şimdi bu iki tuştan elimizi kaldırmadan seri bir şekilde sol-sağ-sol-sağ yapıyoruz ve hareketimiz hayırlı olsun ! (Flip-Flap)

Video-7 : youtube.com/watch?v=MQtq2lbXf8o
Flip-Flap : youtube.com/watch?v=2dsqD9E5MRA

C.Ronaldo Special-1

>Flip-Flap’takilerin aynısını Ronaldo ile yapınca meşhur bacaklarını topun etrafında döndürme hareketini yapıyor.

C.Ronaldo Special-1 : youtube.com/watch?v=VsAstfCNvwQ

C.Ronaldo Special-2

>Ronaldo’nun her maç en az 3-5 defa yaptığı topuk hareketini hiç görmeyeniniz yoktur heralde.Oyunda bunu pas geçmemiş.Şimdi Video 8’deki gibi bir elimiz E’de bir elimiz shiftte hiç çekmeden deparımızı atmış gidiyoruz.Daha sonra elimizi sağ ok tuşundan çekip yukarı ok tuşuna basıyoruz(burada elimiz hala shift ve E’de).Hareketimiz hayırlı olsun !

Video-8 : youtube.com/watch?v=qe57h6Eb_VY
C.Ronaldo Special-2 :youtube.com/watch?v=WQWxx91tvT0

Topu Kaldırma

>Hemen her teknik oyuncunun yapabildiği bu hareket pek kullanışlı görünmese de önsezisi kuvvetli oyuncular için işe yarar görünüyor.Elimiz yine sihfte yapışık sağ ok tuşuyla düz bir şekilde top sürerken elimizi sağ ok tuşundan kaldırıp sırasıyla; sağ ok,sol ok ve tekrar sağ ok yapıyoruz.Hareketimiz hayırlı olsun !

Topu Kaldırma : youtube.com/watch?v=pPhu8APMKvs

Sol-Sağ Şaşırtma

>Son olarak birçoğumuzun bildiği ve en çok uyguladığı hareket.Shifte basık tutarak seri bir şekilde önce aşağı sonra yukarı ok tuşlarına basıyoruz.Tekniği olup olmayan her oyuncu yapabiliyor(sanırım).

Sol-Sağ Şaşırtma : youtube.com/watch?v=JvuXBOndV-8

Son olarak bir karışıklık çıkmasın;

En son dev_fifaci tarafından Perş. 28 Ağus. 2008 - 17:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Empty
MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPerş. 31 Tem. 2008 - 23:59

19 görüntüleme 0 yorum.... emeğe saygı.....

yorumlarınızı eksik etmeyinn
messi_1905
Forum Profesörü
Forum Profesörü
messi_1905

İş/Hobiler : ensturman çalmak müzik dinlemek spor yapmak forum sitelerini gezmek
Lakap : MESSİ_1905
Hamachi IP : 5.230.23.119
Ruh Hali : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Bulutl10
Takımı : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Gs10
Rep : 10417015

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyC.tesi 2 Ağus. 2008 - 5:57

EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM
https://hamachiturk.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofi
WebGsuA
Admin
Admin
WebGsuA

İş/Hobiler : Bilgisayar , Basketbol , Web Tasarım
Lakap : HT Kurucu
Ruh Hali : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Images12
Takımı : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Trky10
Rep : 11080579

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyC.tesi 2 Ağus. 2008 - 9:59

yeni gördüm çok süper paylşım saol
http://www.hamachiturk.yetkinforum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyC.tesi 2 Ağus. 2008 - 20:12

önemli değil arkadaşlar.. yararlı olduysa ne mutlu bana
mustafakonur
BANNED
BANNED
mustafakonur

Ruh Hali : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Bulutl10
Takımı : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Fb10
Rep : 5735501

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPaz 3 Ağus. 2008 - 11:48

bunları biyerde görmüştüm güsel pylşm
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyÇarş. 13 Ağus. 2008 - 19:19

saolun arkadaşlar

trainerde yapmak kolay ama oyunun içinde yapmak için biraz hızlı olmanız lazım
GezgiN
Admin
Admin
GezgiN

İş/Hobiler : FİFA OYNAMAK ,HT.forumk.biz/ SİTEDE KONU AÇMAK :D
Lakap : GEZGİN
Hamachi IP : 5.230.173.4
Ruh Hali : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Yurekl10
Takımı : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Fb10
Rep : 25059999

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyCuma 15 Ağus. 2008 - 11:07

kardes emege saglık alıntıdır die yasmayı unutma
GezgiN
Admin
Admin
GezgiN

Ruh Hali : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Yurekl10

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyCuma 15 Ağus. 2008 - 11:11

sanırsam kendin yaptın k.bakma puhaaaa artık fifada bu hareketleri yapacam
Dream_Track
Üye
Üye

İş/Hobiler : okuyorum
Lakap : Dream_Track
Ruh Hali : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Mutsuz10
Takımı : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Gs10
Rep : 5658004

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyC.tesi 16 Ağus. 2008 - 14:43

ben artık fifada bunları yaparım çok sağol
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPaz 17 Ağus. 2008 - 0:45

inş yaparsınız oyuna zevk katıo ama bazı hareketler birhayli zor..
ama teknik oyuncularla deneyin
GezgiN
Admin
Admin
GezgiN

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPaz 17 Ağus. 2008 - 11:32

Ewet Beyler Kotalı kullanıcılar İçin Hiç İNdirmeden Youtubeye Girip İzleme: Linklere Tıklamanız Yeterlidir

Marsilya Ruleti İçin Tıkla

David Villa Hareketinin Tamamı İçin Tıkla

Flip Flap

C.Ronaldo Spacial

Topu Kaldırma
Dream_Track
Üye
Üye

İş/Hobiler : okuyorum
Lakap : Dream_Track
Ruh Hali : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Mutsuz10
Rep : 5658004

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPaz 17 Ağus. 2008 - 13:06

zaten çoğu kişi bunları biliyo la
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPaz 17 Ağus. 2008 - 18:23

ktunnel.com dan youtube ye girildiğini herkes bilir

http://gizlibak.com

buradan bütün yasaklanmış adult, youtube, megashare sitelerine puhaaaa yada başka sitelere girebilirsiniz puhaaaa
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPaz 17 Ağus. 2008 - 18:24

gezgin demiş ki:
Ewet Beyler Kotalı kullanıcılar İçin Hiç İNdirmeden Youtubeye Girip İzleme: Linklere Tıklamanız Yeterlidir

Marsilya Ruleti İçin Tıkla

David Villa Hareketinin Tamamı İçin Tıkla

Flip Flap

C.Ronaldo Spacial

Topu Kaldırma

ilk önce kendin bir denesene girio mu diye puhaaaa
WebGsuA
Admin
Admin
WebGsuA

Ruh Hali : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Images12
Takımı : fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir Trky10

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPtsi 18 Ağus. 2008 - 10:54

dev_fifaci demiş ki:
ktunnel.com dan youtube ye girildiğini herkes bilir

http://gizlibak.com

buradan bütün yasaklanmış adult, youtube, megashare sitelerine puhaaaa yada başka sitelere girebilirsiniz puhaaaa

burdan girincede sorun çıkıyo la şöle neden
flash yüklü bende
Illuminate Your Keyboard!Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyÇarş. 20 Ağus. 2008 - 19:19

flashın son sürümünü yükle geçer Wink hangi tarayıcıyı kullanıon ????

walla gen http://gizlibak.com a gir http:// yazan yere gireceğin sitenin adını yaz sonra gir.. bnde giremediği site yok puhaaaa puhaaaa
WebGsuA
Admin
Admin
WebGsuA

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPerş. 21 Ağus. 2008 - 2:02

ie 7 ,mozilla ne varsa deniyom olmuyo sende neden oluyo
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPerş. 21 Ağus. 2008 - 14:23

ie7 kullanıosan ona göre flash player, mozilla kullanıosan ona göre flash....
http://ktunnel.com dan gir sende puhaaaa
WebGsuA
Admin
Admin
WebGsuA

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPerş. 21 Ağus. 2008 - 14:33

dev_fifaci demiş ki:

şimdi gir saol
WebGsuA
Admin
Admin
WebGsuA

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPerş. 21 Ağus. 2008 - 14:34

dev_fifaci demiş ki:

şimdi gir saol
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir   fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir EmptyPerş. 21 Ağus. 2008 - 14:38

önemli değil afferiimmm sanaaa

fifa08de hareketler....sorunla karşılaşanlar bana pm atabilir....youtubeye girmek isteyenlerde göz atabilir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-