Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

4 Rahibe.......

YazarMesaj
messi_1905
Forum Profesörü
Forum Profesörü
messi_1905

İş/Hobiler : ensturman çalmak müzik dinlemek spor yapmak forum sitelerini gezmek
Lakap : MESSİ_1905
Hamachi IP : 5.230.23.119
Ruh Hali : 4 Rahibe....... Bulutl10
Takımı : 4 Rahibe....... Gs10
Rep : 10448015

4 Rahibe....... Empty
MesajKonu: 4 Rahibe.......   4 Rahibe....... EmptyCuma 1 Ağus. 2008 - 1:57

4 Rahibe

4 rahibe ölmüs Cennet ve Cehennem önünde bir jüri toplanmis ve rahibelere soru soruyorlar. 'Siz hayattayken hiç Penise dokundunuz mu?' ilk rahibe 'evet ben isaret parmagimla dokunmustum' demis.
Melekler rahibeye 'Git karsida kutsal su var parmagini oraya batir ve günahlarinda arin sevgili kardesim' demisler ve rahibe de denileni yapmis. Ikinci rahibeye sormuslar' ben sag elimin tamamiyla dokundum'demis. Ona da ayni seyi demisler. Tam üçüncü rahibeye soracaklarken üçüncü ve dördüncü rahibenin kendi aralarinda yer degistirdiklerini melekler görmüs. Melekler 'Heyyy siz ne neden yer degistiriyorsunuz? diye sormuslar. Rahibenin cevabi su olmus 'Arkadas suya kiçini sokmadan ben bir agzimi çalkalamak istedim'
https://hamachiturk.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofi
Misafir
Misafir
Anonymous

4 Rahibe....... Empty
MesajKonu: Geri: 4 Rahibe.......   4 Rahibe....... EmptyCuma 1 Ağus. 2008 - 3:01

puhaaaa puhaaaa puhaaaa gerçekten güseldi

4 Rahibe.......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rahibe .......