Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Papağan.......

YazarMesaj
messi_1905
Forum Profesörü
Forum Profesörü
messi_1905

İş/Hobiler : ensturman çalmak müzik dinlemek spor yapmak forum sitelerini gezmek
Lakap : MESSİ_1905
Hamachi IP : 5.230.23.119
Ruh Hali : Papağan....... Bulutl10
Takımı : Papağan....... Gs10
Rep : 10448015

Papağan....... Empty
MesajKonu: Papağan.......   Papağan....... EmptyCuma 1 Ağus. 2008 - 2:01

Papağan

Kadının biri bir petshopa gider ve bir papağan almak istiyorum der. Ahmet ismindeki petshop sahibi: "Hanımefendi elimde bir tane papağan kaldı fakat bu papağan çok küfürbaz almak istemezsiniz sanırım."
Fakat bir papağan sahibi olmak isteyen kadın "Hayır almak istiyorum." der ve papağanı alır. Fakat evine geldiğinde bir bakar ki gerçekten papağan kadını her eve geldiğinde 'Hoşgeldin Orospu' diyerek karşılar.Buna dayanamayan kadın papağanı alır ve petshopa geri götürür.
Ahmet Bey bu papağan gerçekten çok terbiyesiz. Her eve geldiğimde beni hoşgeldin orospu diyerek selamlıyor ve ben buna dayanamıyorum. Papağanı geri getirdim ve paramı geri istiyorum. Fakat o anda paraya ihtiyacı olan Ahmet bey "Hanımefendi merak etmeyin. Siz bunu bana bırakın ben terbiye edeyim siz yarın gelin alın." Kadın inanmayarak da olsa tamam der ve gider. Ahmet papağanı alır ve bir çaydanlık su kaynatır. "Ne diyeceksin lan kadın eve geldiğinde" diye sorar papağana "Hoşgeldin orospu diycem." der papağan. Bunun üstüne papağanın kafasını kaynar suyun içine sokar ve tekrar sorar. Papağan yine aynı yanıtı verir. Bir olur iki olur ve papağan dayanamaz "Hoşgeldiniz hanımefendi diycem" der. Ertesi gün kadın gelir ve Ahmet bey kadına papağanı terbiye ettiğini söyler. Kadın bunu kontrol etmek istediğini söyler ve papağana sorular sormaya başlar. "Ben eve geldiğimde bana ne diyeceksin?" "Hoşgeldiniz hanımefendi diycem" der papağan. Kadın çok şaşırır ama emin olmak için devam eder. "Peki yanımda bir kız arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?" "Hoşgeldiniz hanımefendiler diycem" "Peki yanımda bir erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?" "Hoşgeldiniz beyfendi diycem." "Peki yanımda 2 tane erkek arkadaşımı getirirsem ne
diyeceksin?" Papağan cevap verir: Oğlum Ahmet suyu kaynat bu karı harbi orospu!!!
https://hamachiturk.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofi
Misafir
Misafir
Anonymous

Papağan....... Empty
MesajKonu: Geri: Papağan.......   Papağan....... EmptyCuma 1 Ağus. 2008 - 2:57

saol

Papağan.......
1 sayfadaki 1 sayfası