Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maskeli Balo

YazarMesaj
messi_1905
Forum Profesörü
Forum Profesörü
messi_1905

İş/Hobiler : ensturman çalmak müzik dinlemek spor yapmak forum sitelerini gezmek
Lakap : MESSİ_1905
Hamachi IP : 5.230.23.119
Ruh Hali : Maskeli Balo Bulutl10
Takımı : Maskeli Balo Gs10
Rep : 10448015

Maskeli Balo Empty
MesajKonu: Maskeli Balo   Maskeli Balo EmptyCuma 1 Ağus. 2008 - 2:02

Maskeli Balo

Evli bir çift cadilar partisine davetliydi. Disariya çikmak için hazirlanirlarken kadinin migreni tuttu, evde kalmak zorundaydi. Kocasina partiye yalniz gitmesini, onun eglencesini bozmak istemedigini söyledi. Biraz tartistiktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti, kadin da birkaç aspirin alip yatti. Biraz uyuduktan sonra kendini
daha iyi hissederek uyandi ve partiye giderek kocasina sürpriz yapmaya karar verdi.
Tam hazirlanirken "acaba ben yaninda degilken kocam neler yapiyor" diye düsündü ve kocasinin kendisini tanimamasi için degisik bir kostüm giyerek partiye gitti. Oraya vardiginda bir kenarda onu izlemeye basladi. Kocasi arka arkaya degisik kizlarla ve onlarla çok yakinlasarak dansediyordu, nereye kadar gidebilecegini görmeye karar verdi. Onunla çok samimi bir sekilde dansetmeye basladi, kulagina disariya çikabileceklerini fisildadi. Arabalardan birine girerek sevistiler ve geceyarisindan
önce maskeler çikarilmadan kadin eve gitti, kocasinin dönüsünü beklemeye basladi. Adam sabaha karsi 01.00 sularinda eve döndü ve dogru yataga gitti. Kadin "parti nasildi kocacigim" diye sordu, adam da "sen siz hiç eglenemedim tatlim" diye yanitladi. "inanmiyorum" diye cevapladi kadin "bahse girerim çok eglenmissindir. "gerçekten hayatim. Partiye gittigimde bazi arkadaslarla sikildik alt kata inip bütün gece poker
oynadik. Fakat kostümümü ödünç verdigim o Allah'in cezasi herif harika vakit geçirdi".
https://hamachiturk.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofi
Misafir
Misafir
Anonymous

Maskeli Balo Empty
MesajKonu: Geri: Maskeli Balo   Maskeli Balo EmptyCuma 1 Ağus. 2008 - 3:03

emeğine sağlık!!!!

Maskeli Balo
1 sayfadaki 1 sayfası