Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mühendis Yarışması

YazarMesaj
messi_1905
Forum Profesörü
Forum Profesörü
messi_1905

İş/Hobiler : ensturman çalmak müzik dinlemek spor yapmak forum sitelerini gezmek
Lakap : MESSİ_1905
Hamachi IP : 5.230.23.119
Ruh Hali : Mühendis Yarışması Bulutl10
Takımı : Mühendis Yarışması Gs10
Rep : 10456015

Mühendis Yarışması Empty
MesajKonu: Mühendis Yarışması   Mühendis Yarışması EmptyCuma 1 Ağus. 2008 - 3:11

Bir grup mühendis bir televizyon yarış programı için bir adaya bırakılır.Yanlarında sadece giyeceği elbiseleri ile adaya bırakılan mühendisler hayatlarını yardım almadan idame ettireceklerdir. Mühendisler önce bir ağaçtan ev yapmak için kolları sıvar. Göz kararı
ölçü alamadıklarından kimisi tek gözünü kısıp başparmağı ile ölçü alır kimisi karış ile ölçerek,özenerek işlerini yaparlar. Bu arada bir tanesi iş yapmadığı gibi kendisinin daha iyi yapacağını söyler, yaptıkları işi de beğenmez. Geçtikleri güzergaha da pisliğini yapınca diğerleri artık dayanamaz ve yaka paça bunu tutup senin derdin nedir diye sorarlar.Tüm kameralar onlara dönmüştür ve canlı
yayındadırlar.
-Arkadaşlar ben buraya gelmeden üst düzey yönetici kursu almaktaydım, beni mazur görün, der.
https://hamachiturk.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofi
Misafir
Misafir
Anonymous

Mühendis Yarışması Empty
MesajKonu: Geri: Mühendis Yarışması   Mühendis Yarışması EmptyCuma 1 Ağus. 2008 - 3:17

emeğine sağlık!!!! puhaaaa puhaaaa
messi_1905
Forum Profesörü
Forum Profesörü
messi_1905

İş/Hobiler : ensturman çalmak müzik dinlemek spor yapmak forum sitelerini gezmek
Lakap : MESSİ_1905
Hamachi IP : 5.230.23.119
Ruh Hali : Mühendis Yarışması Bulutl10
Takımı : Mühendis Yarışması Gs10
Rep : 10456015

Mühendis Yarışması Empty
MesajKonu: Geri: Mühendis Yarışması   Mühendis Yarışması EmptyCuma 1 Ağus. 2008 - 3:18

NE DEMEK HER ZAMAN KARDEŞİM puhaaaa
https://hamachiturk.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofi

Mühendis Yarışması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-